Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mokobody - Oferty sprzedaży działek

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

110 000 zł1 372 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działki budowlane w miejscowości Mokobody. Położone w świetnym punkcie, blisko centrum. Działki mają wydane pozwolenie na budowę, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzóski

Mokobody,mazowieckie

198 000 zł1 522 m² 130,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bez pośredników działka 1522 m w urokliwej miejscowości Mokobody. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze, z pełnym dostępem do mediów: prądu, wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mokobody

Mokobody,mazowieckie

82 000 zł1 372 m² 59,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki leśno-budowlane w miejscowości Mokobody. Działki położone w centrum Mokobód między ulicą Ossolińskich a ulicą Leśną. Powierzchnie gruntów wynoszą: - 1372 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mokobody

Mokobody,mazowieckie

82 000 zł1 372 m² 59,77 zł/m²

 

 

 

Mokobody,mazowieckie

35 000 zł13 500 m² 2,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się bezpośrednio przy trasie Mokobody-Węgrów około 2km od mokobód. w bliskim sąsiedztwie kościółek na budzieszynie(50m)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mokobody

Mokobody,mazowieckie

70 000 zł10 200 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka rolna z możliwością podzielenia na rolno-budowlane (30arowe) odległość od najbliższych zabudowań około 300m.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij